4 סיבות למה עיצוב אתרים זה דבר חשוב

עיצוב אתרים חשוב לעסק שלי?

עיצוב אתרים הוא חלק משמעותי בתהליך שלנו. כיום יש אלפי אתרים באינטרנט, אלפי תוצאות חיפוש והמון מידע זמין ונגיש לגולשים. אז מה מבדיל את האתר שלך מהשאר ואיך הוא יבלוט ויתאים עצמו לקורא? אתר עם תוכן מצוין בעל מידע שימושי ורלוונטי לא בהכרח יכבוש את תשומת לב של הגולשים אם לא יהיה נוח ונגיש. המטרה הינה שהקורא ישהה באתר שלך כמה שיותר זמן, יקרא את התוכן ויתעניין במוצר שלך. פה עיצוב אתרים נכנס לתמונה ככל שתשקיע בתהליך הבנייה והעיצוב של האתר, הקידום יעשה קל יותר והרבה פחות מסורבל. אז איך נעצב את האתר שלך נכון?

כתיבת תוכן איכותי

אתר טוב צריך להכיל תוכן איכותי שישאיר את הקורא. את הרלוונטיות של הדף, גוגל בוחנת בעזרת התנועה באתרים והתגובות של הקוראים אל התוכן. לכן, זמן השהיה של הקוראים ותוכן רלוונטי לקורא מהווים מרכיב חשוב ומרכזי באתר שלך ובתהליך הקידום שלו. מיקום התוכן באתר, עיצובו וגודלו צריכים להיעשות בצורה הנכונה. התוכן צריך להיות ממוקד, “קצר ולעניין”. ולכן, נכתוב מספר מינימאלי של מילים, בשורות מרווחות, אשר יגרמו לתוכן להיות נוח וקריא לגולשים.

שימוש באמצעים ויזואליים 

לאחר שציינו את חשיבות התוכן האיכותי ואת משמעותו, נשים דגש על האמצעים הוויזואליים, הכפתורים, הקישורים, הצבעים הנעימים לעין והקטגוריות השונות. הקטגוריות צריכות להיות נוחות וברורות. ברגע שהגולש באתר ידע בדיוק מה יש באתר וכיצד להשתמש בו, הוא לא יתעסק בחיפוש המידע והבנה כיצד האתר פועל אלא יוכל להשתמש באתר בצורה נכונה ומיידית. עם זאת, חשוב לשים לב לאיזון בשימוש באמצעים ויזואליים ובעיצוב. העיצוב לא יכול להחליף את התוכן האיכותי, ושימוש מוגזם בו יכול לשמש לרעה. פה מגיע התפקיד שלנו, לעצב את האתר בצורה נכונה ומאוזנת שתתאים למשתמש.

התאמת האתר לשימוש במובייל

כמובן שכיום יש חשיבות רבה להתאמת האתר לשימוש בטלפון הסלולארי. לכן, יש חשיבות להתאמת האתר בצורה המיטבית ונגישה שתתן לגולשים בטלפון הרגשת נוחות והתמצאות קלה באתר, על אף המסך הצר יחסית למסך המחשב.

לסיכום, עיצוב אתרים ובניית אתרים הוא חלק משמעותי בקידום אתר האינטרנט שלך ובגוגל בפרט. שהיית הגולשים באתר מהווה מרכיב חשוב וקריטי בתהליך השיווק והרלוונטיות של האתר. לכן, עיצוב נכון של האתר, שימוש נכון בצבעים, אמצעים ויזואליים, תוכן איכותי והתאמת האתר למובייל, יובילו לנוחות והתמצאות הגולש ולאתר שלך להצליח בצורה המיטבית.
עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

צרו איתנו קשר עוד היום
הגיע הזמן להיכנס לעולם הדגיטלי

אנו נדאג לתת לכם מענה על כל צורך דיגטלי מקצה לקצה

Invalid email address
בלחיצה על כפתור שלח את/ה מאשר לנו ליצור איתך קשר במייל ולשלוח הודעות לכתובת שסופקה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *